Новини

Змінено порядок одержання посвідчення про право роботи з пестицидами
Змінено порядок одержання посвідчення про право роботи з пестицидами
Опубліковано: 06 Червня 2024

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами. Відповідну постанову №640 уряд прийняв на черговому засіданні, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України, яке розробило документ на виконання Закону України «Про адміністративну процедуру».

Постановою, зокрема, передбачено:

забезпечення права юридичних та фізичних осіб на участь в адміністративному провадженні стосовно одержання посвідчення про право роботи з пестицидами;

можливість отримання послуги з проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та отримання посвідчення про право роботи з пестицидами за єдиною заявою. Цю заявку можна подати до територіального органу Держпродспоживслужби або Центру надання адміністративних послуг.

«Постанова також усуває дублювання термінології законодавства. Наприклад, виключені терміни «одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», «посвідчення про право роботи з пестицидами», «свідоцтво про проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами», оскільки вони вже визначені в Законі України «Про пестициди і агрохімікати», — говориться у повідомленні.

Реалізація постанови дозволить чітко регламентувати порядок розгляду та вирішення справ, які пов’язані з отриманням посвідчення на право роботи з пестицидами. Також наблизити цю сферу діяльності до європейських стандартів, пояснили у міністерстві. 

Більше новин