Новини

Закон про спрощення зміни цільового призначення землі підписано
Закон про спрощення зміни цільового призначення землі підписано
Опубліковано: 27 Лютого 2024

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який спрощує процедуру зміни цільового призначення землі з сільськогосподарського на промислове. Про це він заявив під час презентації національної платформи «Зроблено в Україні».

«Щойно я підписав закон, який спрощує зміну цільового призначення земельних ділянок для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України», — сказав президент.

Зеленський підкреслив, що проблеми під час зміни цільового призначення землі — характерний приклад барʼєрів, про які десятиліттями говорить бізнес, і які заважають створювати нові та розширювати існуючі виробництва.

Нагадаємо, Верховна Рада України 6 лютого 2024 року ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт, який передбачає кардинальне спрощення процедури зміни цільового призначення землі з сільськогосподарського на промислове (№9627). Головна мета закону: ліквідація зайвих бюрократичних перепон для людей, які хочуть побудувати в Україні новий завод або інший промисловий чи енергетичний обʼєкт.

Більше новин