Новини

З 1 вересня фермери зможуть зареєструватися на 2 програми держпідтримки через ДАР
З 1 вересня фермери зможуть зареєструватися на 2 програми держпідтримки через ДАР
Опубліковано: 30 Серпня 2022

Із 1 вересня аграрії зможуть податися в Державному аграрному реєстрі на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів.

Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, коментуючи економічні новини. Про це повідомили у пресслужбі Мінагрополітики.

«Розпочинаємо через ДАР дві програми підтримки. Перша — це виплата на гектар у розмірі 3100 грн на 1 га. Максимальний розмір — до 120 га. Немає обмежень, скільки гектар є у власності громадян, це може бути і один, і два гектари. Друга програма — підтримка тих, хто тримає від 3-х до 100 корів. Виплата буде в розмірі 5300 грн на корову», — зазначив Тарас Висоцький.

За його словами, підтримку зможуть отримати в тому числі й особисті селянські господарства. Єдина і ключова умова — земельні ділянки мають бути зареєстровані, це ж стосується і корів.

Він анонсував старт прийому заявок на держпідтримку вже з 1 вересня.

«Але в ДАРі можна вже зареєструватися, а з 1 вересня за 5 хвилин відправити заявку на ту чи іншу допомогу. Зареєструватися може будь-хто, для цього потрібно мати електронний підпис. Це необов’язково має бути юридична особа, може бути фізична особа-селянин. Жодних обмежень немає», — пояснив Тарас Висоцький.

Нагадаємо, за неповні два тижні функціонування ДАРу в ньому вже зареєструвалося понад 3 тисячі аграріїв.

Більше новин