Новини

Європарламент призупинив ввізні мита ЄС на українську продукцію на 1 рік
Європарламент призупинив ввізні мита ЄС на українську продукцію на 1 рік
Опубліковано: 19 Травня 2022

Комітет Європейського парламенту з міжнародної торгівлі підтримав призупинення ввізних мит ЄС на українську продукцію на 1 рік. 

Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

«Депутати Комітету з міжнародної торгівлі схвалили пропозицію Європейської комісії про тимчасову лібералізацію торгівлі українською продукцією через агресію росії, яка завадила Україні продовжувати комерційну діяльність з рештою світу. Прийняті положення включають повне призупинення імпортних мит на промислові товари, систему вхідних цін на фрукти та овочі, а також антидемпінгові мита і захисні заходи щодо імпорту сталі на один рік», – ідеться у повідомленні.

Як повідомляється, проєкт тексту Комітету з міжнародної торгівлі був прийнятий 38 голосами «за».

“Жорстока та свавільна війна, яку веде кремль, спрямована на здатність України продовжувати торгівлю. Однак ЄС може вжити заходів для пожвавлення двосторонніх торговельних відносин, і він це зробить. Скасування митних зборів та відкриття європейського ринку дозволить нам посилити спроможність України торгувати товарами та сільськогосподарською продукцією», – зазначила доповідач, євродепутат від Латвії Сандра Калнієте.

Вона додала, що такими безпрецедентними заходами лібералізації торгівлі ЄС прагне допомогти Україні зберегти її торговельні позиції з рештою світу. .

19 травня документ має бути винесений на голосування всього Європейського парламенту і набуде чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному віснику ЄС.

Більше новин