Новини

Ячмінь за тиждень обвалився на 1000 грн/т
Ячмінь за тиждень обвалився на 1000 грн/т
Опубліковано: 13 Липня 2022

Згідно з даними ІА «АПК-Інформ», минулий тиждень характеризувався суттєвим зниженням закупівельних цін на фуражний ячмінь врожаю поточного року в портах Рені та Ізмаїл.

Пропозиції ячменю нового врожаю від сільгоспвиробників надходили на ринок доволі активно, передусім через нестачу вільних складських приміщень, побоювання зберігати зерно на елеваторі чи складах, особливо на півдні країні, через регулярні ракетні та артилерійські удари по них з боку російських військ. Водночас попит покупців на ячмінь залишався помірним через перевантажену логістику та очікування ще більш активного продажу аграріями. Вказані фактори були основними чинниками зниження цін. Також розвитку вказаної тенденції сприяла аналогічна цінова динаміка в сегменті пшениці та кукурудзи.

Ціни попиту на ячмінь нового врожаю з поставкою в липні-серпні в портах Рені та Ізмаїл за підсумками тижня обвалилися на 30-35 USD/т, до 130-160 USD/т СРТ-порт, а в гривневому еквіваленті – в середньому на 1000 грн/т, до 4000-5000 грн/т СРТ-порт.

Більше новин