Новини

Визначено механізм надання дотацій для користувачів меліорованих земель
Визначено механізм надання дотацій для користувачів меліорованих земель
Опубліковано: 05 Вересня 2022

Кабінет Міністрів України визначив механізм надання дотацій агровиробникам, які використовують зрошення земель.

Про це повідомив представник Уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зокрема, рішенням Уряду внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників та до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

Змінами передбачено механізм надання державної підтримки сільгоспвиробникам, які використовують меліоровані землі, а також організаціям водокористувачів для відновлення переданих у власність таким організаціям непрацюючих насосних станцій або насосних станцій, показники продуктивності яких є нижчими за визначений Кабміном рівень.

«Визначено також процедури подання документів, їх розгляду комісією, прийняття рішення щодо виплати бюджетної дотації та механізм спрямування коштів», — зазначив Мельничук.

Крім того, Кабмін визначив показники продуктивності насосної станції, яка передана у власність організації водокористувачів, а також передбачив, що організація водокористувачів має право на бюджетну дотацію на передану їй у власність насосну станцію у разі, коли така насосна станція має певний відповідний рівень продуктивності.

Більше новин