Новини

Водіїв, які кидають вантажівки за кордоном, хочуть прирівняти до викрадачів
Водіїв, які кидають вантажівки за кордоном, хочуть прирівняти до викрадачів
Опубліковано: 29 Травня 2024

Почастішали випадки, коли водії міжнародних рейсів, які на законних підставах виїхали за кордон, відмовляються повертатися назад в Україну і залишають вантажівку деінде. Про це розповів віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Віктор Балін, пише «Фокус».

В асоціації вирішили боротися з такими випадками. Водіїв фур, які кидають вантажівки за кордоном і не повертаються в Україну через мобілізацію, хочуть прирівняти до викрадачів.

Такі дії водіїв-ухилянтів приносять додаткові труднощі для компаній, оскільки їм потрібно знайти водія і забрати фуру з-за кордону. Також перевізника, водій якого не повертається до України, блокують у системі «Шлях», через це на маршрути за кордон просто нікого відправляти.

«Я думаю, що найближчим часом ми розробимо разом із юристами і доводитимемо до водіїв, що у них будуть не лише проблеми з поліцією, а саме розглядатиметься ситуація як викрадення автомобіля», — зазначив Віктор Балін.

За його словами, інформація про таких водіїв передаватиметься до Інтерполу, і вони не матимуть змоги знайти роботу за кордоном.

Більше новин