Новини

Внесено зміни до процедури бронювання аграріїв
Внесено зміни до процедури бронювання аграріїв
Опубліковано: 01 Грудня 2023

Процедура бронювання військовозобов’язаних працівників агропромислового комплексу зазнала деяких змін. Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«З метою уникнення повторного бронювання, а також дотримання вимог щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню, відповідно до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року №76, списки військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу розглядатимуться Мінагрополітики після отримання відповідного рішення (відмови Генерального штабу Збройних Сил України чи наказу Міністерства економіки України) за попередньо поданим списком», — уточнили у міністерстві.

Винятком є подання списків із включенням до них осіб, які перебувають на обліку Служби безпеки України або Служби зовнішньої розвідки та потребують погодження відповідним органом.

Більше новин