Новини

Внаслідок обстрілу Сєвєродонецького «Азоту» пошкоджено два цехи підприємства
Внаслідок обстрілу Сєвєродонецького «Азоту» пошкоджено два цехи підприємства
Опубліковано: 10 Червня 2022

Group DF офіційно підтверджує, що на жаль, вночі 9 червня вкотре була обстріляна територія Сєвєродонецького «Азоту».

Йдеться у заяві пресслужби Group DF.

«Станом на 9:00 жертв на території заводу немає, бомбосховище, на щастя, вціліло. В результаті вибухів пошкоджено щонайменше два цехи хімічного підприємства. Один із них ключовий – цех аміаку 1-Б.», – йдеться у повідомлені.

Викидів хімічних речовин у навколишнє середовище не відбулося – всі добрива та хімікати було вивезено з території підприємства на 2-й день війни.

«Це не просто агресивна спроба захоплення території Сєвєродонецьку, це варварська спроба підірвати продовольчу безпеку. Вони цілеспрямовано атакують наш порт «Ніка-Тера», який є великим зерновим терміналом, б’ють по виробнику добрив. Ми маємо справу зі спланованою цинічною провокацією продовольчої кризи в світі. України продовольча криза не торкнеться, оскільки вона виготовляє набагато більше продовольства, ніж потрібно. Очевидно, що розрахунок йде на глобальну продовольчу кризу», –  прокоментував Олег Арестархов, керівник з корпоративних комунікацій Group DF.

Детально про наслідки обстрілів та збитки буде повідомлено окремо після того, як фахівці матимуть можливість зробити таку оцінку.

Більше новин