Новини

В Україні запрацювала нова прозора платформа з продажу зерна AGROFORUМ
В Україні запрацювала нова прозора платформа з продажу зерна AGROFORUМ
Опубліковано: 18 Липня 2023

Для аграріїв запрацювала нова торговельна платформа AGROFORUM, де можна здійснити купівлю/продаж агропродукції. Всі операції — від публікації пропозиції до підписання угоди відбуваються онлайн. 

Про це повідомляє сайт Kurkul.com.

Головна перевага платформи в тому, що фермер отримує альтернативу в ціні. Якщо вартість його не влаштовує зараз, то він може повернутись за тиждень і знову ж виставити товар. Також він отримує спрощений документообіг, зручність в процесі взаємодії та швидку комунікацію.

Платформа також відрізняється прозорістю. Щоб здійснювати операції, там необхідно зареєструватись і зареєстрований акаунт верифікувати за допомогою особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

«Завдяки такій верифікації акаунта ми відкриваємо особу-користувача, яка спілкуватиметься не з видуманим персонажем, а з конкретною фізичною особою, підприємцями або представником юридичної особи», — зазначає засновник AGROFORUM Роман Білоус.

Кожен зареєстрований учасник платформи має власний кабінет. Він формується з електронного ключа та власником, який вказує контактні дані та реквізити. Решта наповнення формується відгуками покупців чи продавців, які співпрацювали з цим контрагентом. Так і формується рейтинг цього користувача. Чим вищий рейтинг — тим його пропозиції будуть займати вищу позицію.

Проєкту AGROFORUM з моменту запуску всього кілька тижнів, але навіть зараз за добу платформу відвідує близько 6000 користувачів.

Більше новин