Новини

В Україні зʼявилася програма з підтримки жінок-фермерок
В Україні зʼявилася програма з підтримки жінок-фермерок
Опубліковано: 12 Травня 2022

ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» в співпраці з міжнародними партнерами реалізовує ініціативу Help Women Agro in Ukraine з підтримки українських жінок-підприємців, які працюють в аграрному секторі та постраждали від війни з рф.

Про це повідомляють у «Дія.Бізнес».

«У малих містах і селах, постраждалих від війни, живуть і працюють фермери та малі/середні сільськогосподарські виробники, майже 30% з яких — жінки. Ряд досліджень показують, що лідерство жінок в економічному житті (діловій діяльності) є важливим фактором стабільного зростання та розвитку на рівні країни, громади чи окремого підприємства», — йдеться в повідомленні.

Серед потенційних напрямів підтримки:

– фінансова підтримка;

– партнерство та співпраця з міжнародними партнерами з метою просування продукції на зовнішніх ринках;

– менторство;

– залучення провідних експертів у галузі для отримання міжнародного досвіду;

– стипендія на навчання за міжнародними програмами підвищення ділових навичок в аграрному секторі;

– серія статей;

– випуск подкастів.

Період реалізації ініціативи: 1 травня — 30 червня 2022 року.

«Реалізація цієї ініціативи дозволить налагодити партнерство та співпрацю між підприємствами, підтримати жінок-підприємиць у контексті відновлення/реконструкції діяльності та подальшого розвитку економіки та бізнесу у післявоєнний період», — уточнили організатори.

Щоб взяти участь в ініціативі, необхідно заповнити форму за посиланнямТі, хто готовий надати підтримку та допомогу підприємцям — заповнюють форму за посиланням

Більше новин