Новини

В Україні пропонують подовжити строк на оформлення спадкоємцем земельних паїв
В Україні пропонують подовжити строк на оформлення спадкоємцем земельних паїв
Опубліковано: 20 Лютого 2024

До Верховної Ради внесли законопроєкт №11016, який пропонує продовжити строк оформлення права власності на земельну ділянку власником невитребуваної земельної частки на час дії воєнного стану. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Проект закону пропонує внести зміни до законодавства, якими передбачається встановити, що у разі якщо протягом одного року з дня припинення або скасування воєнного стану на території України, власник невитребуваної земельної частки або його спадкоємець не оформив право власності на пай, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

На думку авторів, прийняття законопроекту забезпечить право спадкоємців земельних ділянок на оформлення права власності на пай протягом одного року з дня припинення або скасування воєнного стану на території України.

З початку введення на території України воєнного стану, а також після часткової окупації території країни, наявності замінованих земель та ділянок на яких ведуться активні бойові дії, частина спадкоємців виявилася позбавлена права на своєчасне оформлення спадщини. Такі обставини чинними положеннями закону не враховані. Тому виникла необхідність подовження строку на оформлення спадкоємцем земельної частки.

Більше новин