Новини

В Україні планують ввести електронні розписки для аграріїв
В Україні планують ввести електронні розписки для аграріїв
Опубліковано: 02 Лютого 2024

В Україні працюють над запровадженням системи електронних аграрних розписок для аграріїв, щоб зменшити вартість процедури. Про це повідомила голова Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олена Волошина, пише mind.ua.

За її словами, до початку розв’язаної рф повномасштабної війни, IFC приймала активну участь у впровадженні системи електронних аграрних розписок. Цей інструмент розробили кілька років тому.

Олена Волошина додала, що в Україні планують вжити низку заходів, щоб максимально залучити банки до використання зазначеного інструменту. Вона підкреслила, що мова йде не лише про співпрацю з постачальниками засобів захисту рослин, палива та насіння.

Слід зазначити, що раніше голова Міжнародної фінансової корпорації в Україні повідомила про запуск нової консультаційної програми для фермерів Agri Resilience Project. Олена Волошина підкреслила, що хоча традиційно Україна експортувала первинну продукцію сільського господарства, але цей тренд зміниться найближчим часом.

“Ми дійшли до рівня, коли оборот цих розписок вимірюється мільярдами доларів. І зараз бачимо, що такі аграрні розписки, як і раніше, затребувані,” – зазначила Олена Волошина.

Більше новин