Новини

В Україні назвали три умови для економічного бронювання працівників
В Україні назвали три умови для економічного бронювання працівників
Опубліковано: 22 Травня 2024

В Україні підприємства мають відповідати трьом критеріям, щоб отримати право на економічне бронювання співробітників. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, пише Obozrevatel.

Він підкреслив, що членами Клубу білого бізнесу можуть стати великі, середні та маленькі підприємства, які відповідають таким критеріям:

мають не менше податкове навантаження, ніж середнє по галузі;

мають не меншу зарплату, ніж середня по галузі в визначеному регіоні;

не мають податкового боргу та правопорушень.

Для підприємств, які не входять до Клубу білого бізнесу, нічого не змінюється. Гетьманцев зазначив, що розглядається можливість надати право на бронювання працівників членам Клубу білого бізнесу.

Жодного маневру для податкової, кого визнавати членом Клубу, а кого ні, немає. Це буде модель економічного бронювання. Йдеться про співвідношення обороту та сплачених податків. Якщо у тебе податкове навантаження 5% від обороту, то неважливо, у тебе за рік оборот 1 млн грн чи 100 млн грн, це все одно буде навантаження в 5%. І якщо твоє податкове навантаження відповідає середньому в галузі, то цей критерій вже виконано”, – зазначив Данило Гетманцев.

Більше новин