Новини

В Україні державні і комунальні землі хочуть безоплатно передавати у приватну власність
В Україні державні і комунальні землі хочуть безоплатно передавати у приватну власність
Опубліковано: 02 Травня 2024

У Верховній раді зареєстрували законопроєкт №11213, який передбачає безоплатну передачу у приватну власність державних і комунальних земель. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Метою законопроекту є забезпечення в період дії воєнного стану права на безоплатне отримання земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації на виконання рішення суду, яке набрало законної сили.

Проєкт пропонуєт зміни до Земельного кодексу України з визнанням того, що заборона безоплатної передачі земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації не поширюється на випадки виконання рішення суду, яке набрало законної сили.

За словами авторів, прийняття законопроекту забезпечить право осіб на безоплатне отримання у власність земельних ділянок державної чи комунальної̈форми власності, надання уповноваженими органами дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі.

Більше новин