Новини

Уряд затвердив новий порядок перевірки супроводжуючих документів на насіння
Уряд затвердив новий порядок перевірки супроводжуючих документів на насіння
Опубліковано: 23 Січня 2024

Кабмін затвердив порядок проведення перевірки документів, що супроводжують вантаж із насінням і садивним матеріалом, під час здійснення фітосанітарного контролю. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Порядок визначає процедуру проведення перевірки документів та інформації, зазначеної у документах, що супроводжують вантаж із насінням і садивним матеріалом, дослідними та офіційними зразками насіння і садивного матеріалу, яка проводиться державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю насіння і садивного матеріалу, зокрема за допомогою єдиного державного інформаційного вебпорталу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».

Також затверджено форму акта про результати перевірки документів та інформації, зазначеної у документах, що супроводжують такі вантажі. Постанову КМУ від 08.05.2019 N 383 «Про затвердження Порядку проведення перевірки сертифікатів та підтверджень у разі ввезення та/або вивезення насіння і садивного матеріалу, зразків насіння і садивного матеріалу, дослідних зразків сортів державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю» визнано нечинною.

Більше новин