Новини

Уряд вніс зміни до Типового договору оренди землі
Уряд вніс зміни до Типового договору оренди землі
Опубліковано: 18 Березня 2024

Уряд вніс зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою КМУ від 3 березня 2004 року №220. Про це повідомила Судово-юридична газета.

Зокрема, тепер у договорі передбачено, що у разі передачі в оренду земельної ділянки (земельних ділянок) державної власності акціонерному товариству, товариству з обмеженою відповідальністю, 100% акцій (часток) у статутному капіталі якого належать державі, яке утворилося шляхом перетворення такого державного підприємства і є його правонаступником, строк дії договору оренди землі становить 50 років.

Розмір орендної плати в такому випадку становитиме не менш як 12% нормативної грошової оцінки земельної ділянки або не менш як 12% нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по АРК або області, якщо нормативну грошову оцінку земельної ділянки не проведено.

Також доповнено перелік земельних ділянок, що підлягатимуть консервації. До нього додано ділянки, забруднені хімічними речовинами внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану та ділянки, на яких розташовані військові інженерно-технічні або фортифікаційні споруди.

Більше новин