Новини

Уряд спрощує фумігацію зерна
Уряд спрощує фумігацію зерна
Опубліковано: 06 Жовтня 2022

Кабінет Міністрів України доповнив Перелік послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, інших немайнових прав, призначених для продажу (оплатної передачі), за операціями з імпорту яких рекомендовано НБУ забезпечити здійснення переказів.

Як говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства, порядок був затверджений постановою КМУ від 24 лютого 2022 р. №153 «Про окремі питання щодо забезпечення здійснення імпорту».

«Для вирішення проблеми з оплатою послуг, пов’язаних з фумігацією вантажів із об’єктами регулювання за кордоном, до Переліку послуг включено послуги зі знезараження та/або фумігації за кордоном вантажів, що експортуються, винагорода комісіонера при здійсненні знезараження та/або фумігації за кордоном вантажів, що експортуються», — пояснили у міністерстві.

Прийняті зміни сприятимуть розблокуванню проходу морських суден із сільськогосподарською продукцією, що експортується згідно з Ініціативою щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів під час воєнного стану.

Більше новин