Новини

Уряд підтримав агровиробників, які постраждали від війни
Уряд підтримав агровиробників, які постраждали від війни
Опубліковано: 05 Квітня 2024

В кінці березня Уряд затвердив декілька важливих документів для підтримки агровиробників, які постраждали від війни. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Уряд затвердив зміни до Порядку надання фінансової держпідтримки суб’єктам підприємництва та пролонгував до 31 грудня 2025 року кредити, що надані підприємствам, виробничі потужності яких станом на 24.02.2022 розміщувались на територіях активних бойових дій та тимчасово окупованих рф (для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації).

Також уряд прийняв постанову про надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції з деокупованих територій. Документ передбачає окрему бюджетну субсидію – 8 тис. грн на 1 гектар земель, які перебувають в обробітку.

Відповідні зміни розробили експерти Всеукраїнської аграрної ради, реалізуючи ініційований Програмою USAID АГРО проект «Підтримка агро-ММСП, які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією». Прийняті урядом рішення про схвалення цих змін допоможуть прискорити відновлення агросектору України. 

Також нагадуємо, що за підтримки Програми USAID АГРО діє гаряча лінія для юридичної та консультаційної допомоги постраждалим агровиробникам – 067 503 19 08.

Більше новин