Новини

Уряд готує зміни до правил блокування податкових накладних
Уряд готує зміни до правил блокування податкових накладних
Опубліковано: 23 Листопада 2022

Міністерство фінансів України протягом поточного тижня представить зміни у податковому законодавстві, які дозволять зменшити кількість заблокованих податкових накладних. 

Про це повідомив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, Данило Гетманцев у Telegram.

«Як відомо, у жовтні уряд підтримав пропозицію Мінфіну щодо зміни алгоритмів блокування податкових накладних, внісши зміни до постанови №1165. У зв’язку з цим кількість заблокованих накладних збільшилася удвічі. Статистика наступна: у вересні кількість заблокованих накладних була 0,8%, у листопаді така кількість зросла удвічі — 1,63%», — написав Гетманцев.

Він зазначив, що це створило відчутні проблеми для бізнесу. Також, за його словами, відсоток заблокованих накладних зараз уже йде на спад — станом на 18 листопада заблоковано вже 1,12% накладних.

«Тому в комітеті за проханням бізнесу ми вже провели декілька зустрічей з представниками бізнесу, експертами та Мінфіном як ініціатором змін щодо вдосконалення системи блокування податкових накладних убік пом’якшення критеріїв. Відповідні зміни повинні бути представлені Мінфіном цього тижня», — написав нардеп.

Нагадаємо, що сплату мінімального податкового зобов’язання за землю пропонують відкласти на рік.

Більше новин