Новини

Укрзалізниця ввела послугу переадресації вантажів
Укрзалізниця ввела послугу переадресації вантажів
Опубліковано: 24 Липня 2023

АТ «Укрзалізниця» в межах реалізації програми діджиталізації вантажних перевезень та поліпшення клієнтського сервісу запроваджує нову електронну послугу переадресації вантажу.

Про це говориться у повідомленні компанії

«Вже з 20 липня працює новий зручний сервіс — оформлення вантажовласниками електронної заяви на переадресування вантажу через систему «АС Клієнт-УЗ». Це значно скоротить витрати часу й прискорить обмін інформацією між «Укрзалізницею» та вантажовласниками, а також поліпшить організацію логістики перевезень», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Так, електронна заява на переадресування вантажу приймається УЗ без надання її у паперовому вигляді з подальшою обробкою та прийманням рішення щодо надання дозволу на переадресування вантажу.

Для запуску сервісу технологічна інструкція оформлення електронних заяв на переадресування вантажу розміщена безпосередньо в реєстрі переадресування «АС Клієнт-УЗ», а в разі необхідності отримання додаткової інформації чи консультацій вантажовласники можуть звернутись до філії «Центр транспортної логістики» за тел. (044) 465-22-22.

Водночас УЗ планує надати можливість вантажовідправникам самостійно переадресовувати власні вагони та вантажі в електронній системі «Укрзалізниці». Повна реалізація цього проєкту запланована у першій половині 2024 року.

Більше новин