Новини

Укрзалізниця: тарифи не підніматимуть, а індексуватимуть
Укрзалізниця: тарифи не підніматимуть, а індексуватимуть
Опубліковано: 24 Листопада 2023

АТ «Укрзалізниця» (УЗ) не очікує підвищення вартості вантажних перевезень на 20% з 1 січня, проте можлива їх індексація через подорожчання деяких складових роботи залізниці. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов на зустрічі з експортерами, пише «Інтерфакс-Україна».

«За фінпланом не передбачено ніякого підвищення. Але стоїть відкритим питання можливої індексації. Але ця індексація, застосовувати її чи ні, вирішить наш акціонер — Кабінет Міністрів. На сьогодні ми не маємо точної інформації про підвищення. Тому будь-яка інформація про нього є неправдивою», — сказав він.

Ткачов також повідомив, що УЗ зверталася з проханням до уряду щодо проведення уніфікації тарифної системи, щоб зернотрейдери та відправники зернових вантажів змогли платити дещо менше за вантажоперевезення залізницею. Така робота з уніфікації тарифів триває, зазначив він.

Водночас представник УЗ констатував, що питання індексації вартості вантажоперевезень існує. «У нас за рік зросла вартість палива. Але приймати чи ні індексацію — це вирішують Кабінет Міністрів і Мінвідновлення. Поки що це під питанням. Я не маю інформації про підвищення», — резюмував Ткачов.

Більше новин