Новини

Укрзалізниця провела перший від початку війни аукціон з розподілу зерновозів
Укрзалізниця провела перший від початку війни аукціон з розподілу зерновозів
Опубліковано: 22 Червня 2022

АТ «Укрзалізниця‎»‎ вчора, 20 червня, провела перші аукціони з розподілу зерновозів після початку війни. Усі лоти вдалося реалізувати.

Про це пише Rail.insider.

Зазначається, що на торги виставлялися вагоновідправки у вагонах філії «Центр транспортної логістики» на період з 1 по 5 липня. УЗ розігрувала по 100 вагонів на кожну із дат (один лот на 50 вагонів, два лоти на 20 зерновозів та один лот на 10 вагонів).

«За даними системи, усі лоти вдалося реалізувати. У торгах брали участь від 7 до 11 учасників. За стартової ставки у 2167 грн/добу найвища із запропонованих сягнула 3801 грн/добу у лоті на 10 вагонів. Зауважимо, що усі вагоновідправки на 20 та 50 вагонів виграла одна компанія — ТОВ «Кернел-Трейд»; остаточна ціна коливалася в межах 2501 — 3401 грн/добу», — йдеться в повідомленні.

Водночас асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) виступає проти повернення до практики аукціонів з боку Укрзалізниці на зерновози в умовах воєнного стану, вважає такий підхід наразі недоречним та закликає учасників ринку бойкотувати участь в цих аукціонах.

Нагадаємо, що з початку літа Укрзалізниця навантажила майже 300 тис. т зерна на експорт.

Більше новин