Новини

Укрексімбанк та ЄБРР презентували нову програму кредитування аграріїв
Укрексімбанк та ЄБРР презентували нову програму кредитування аграріїв
Опубліковано: 21 Грудня 2022

Представники Укрексімбанку анонсували спільну з ЄБРР програму кредитування для аграріїв, яка передбачає повернення компенсації у розмірі 15% від тіла кредиту на придбання обладнання для забезпечення роботи підприємства. 

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Про це ішлося на нараді першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького з представниками Асоціацій переробної галузі та представниками банків.

Обговорили можливості залучення кредитів за програмою «5-7-9» для придбання генераторів та інших альтернативних джерел електроенергії, необхідних для безперебійної роботи агросектору.

За словами Тараса Висоцького, Мінагрополітики провело опитування серед переробних підприємств щодо потреб у генераторах та обсягах коштів, необхідних для їх придбання.

«Маємо понад 50 запитів на закупівлю необхідних ресурсів, в тому числі й генераторів, за програмою «5-7-9». Банки відгукуються та пропонують інші можливості для кредитування агросектору, робота якого прямо залежить від енергоносіїв», — зазначив Тарас Висоцький.

Більше новин