Новини

Українським агровиробникам пролонгували на рік терміни погашення кредитів
Українським агровиробникам пролонгували на рік терміни погашення кредитів
Опубліковано: 30 Січня 2024

Уряд України пролонгував на один рік термін кредитування суб’єктів підприємництва — сільгосптоваровиробників за укладеними ними раніше кредитними договорами до 31 березня 2025 р.

Відповідні зміни до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва були ухвалені на засіданні Кабміну 26 січня. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі представник КМУ у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

Також, додав він, було внесено ще низку змін до порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва. Зокрема, запроваджено механізм надання часткових гарантій банкам за кредитними зобов’язаннями суб’єктів малого та середнього підприємництва, які здійснюють діяльність у галузі сільського господарства, що відповідає положенням закону «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».

«Крім того, викладено в новій редакції термін «зона високого воєнного ризику», що передбачає тимчасове розширення дії пільгових умов Порядку надання фінансової державної підтримки на таких територіях з одного року до трьох», — йдеться у повідомленні депутата.

Більше новин