Новини

Український виробник дощувальних систем Variant Irrigation відновлює роботу
Український виробник дощувальних систем Variant Irrigation відновлює роботу
Опубліковано: 23 Квітня 2022

Харківський виробник зрошувальних систем «Варіант Агро Буд» (Variant Irrigation) був вимушений на тривалий період зупинити діяльність. Але зараз, у результаті плідної праці співробітників, роботу вдалось відновити.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Життя триває, розраховувати на «довічну» допомогу з-за кордону нам не варто. Економіка має працювати, щоб наша країна існувала та розвивалась. Так, сценаріїв розвитку війни дуже багато, вони непередбачувані, а терміни припинення бойових дій за нашу незалежність невідомі. Уряд закликає повертатись в безпечні райони та відновлювати роботу бізнесу. Тож команда Variant Irrigation працює над тим, щоб відновити виробничі процеси й надалі постачати сільгоспвиробникам зрошувальне обладнання для отримання стабільних, передбачуваних врожаїв», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Variant Irrigation — український виробник дощувальних систем, який входить до виробничої групи Variant Group з 12 металообробних підприємств, власником якої є Даніїл Шуфані. Всі виробничі потужності були зосереджені в м. Харків, який вже 2 місяці знаходиться в зоні активних бойових дій.

«З першого дня війни Харків знаходиться під нескінченими артобстрілами, ми мали зупинити виробництва, щоб врятувати людей та зорієнтуватися в ситуації. За цей час ми приймали активну участь в наданні гуманітарної допомоги. Так, вдалося доставити та роздати 800 тонн продуктів харчування та кілька вагонів одягу, товарів першої необхідності та медикаментів. Наразі все керівництво в Україні, на зв’язку з нашими замовниками і зараз підбираємо кілька локацій в безпечних регіонах, щоб перемістити склад, обладнання та відновити виробництво», — зазначає пан Шуфані.

Підприємству вдалося зберегти більшу частину робочих місць, підтримати своїх працівників виплатами, відновити відвантаження та зберегти значну частину виробничого обладнання. В планах з червня запустити штатне виробництво зрошувальних систем, наразі вже приймаються замовлення, а попереду активна участь у відновленні країни.

В свою чергу, Уряд прогнозує зменшення площ посівів високомаржинальних культур до 70%, з яких 30-40% будуть використані для внутрішнього споживання, решта — для експорту. Завдання для учасників ринку АПК — незважаючи на складну ситуацію, дефіцит палива, пошкоджену техніку, окуповані та заміновані землі, успішно провести посівну та отримати високий врожай та не допустити продовольчу кризу, ефект від якої відчує весь світ.

«Використання зрошувальних систем — це надійний інструмент, який дозволить мінімізувати ризики та отримати стабільно високий врожай, до того ж термін окупності досить короткий, становить 2-3 сезони. Крім того, на нашому складі є в наявності комплектуючі, які ми невдовзі зможемо відвантажувати тим, хто вже використовує дощувальну техніку та потребує заміни витратних вузлів. А із свого боку, Уряд надасть програми, які допоможуть мінімізувати фінансове навантаження аграріям. Отже ми вбачаємо перспективу цього напрямку і відновлюємо виробництво, щоб зробити свій внесок в нашу спільну перемогу», — резюмував власник виробничої групи Variant Group.

Більше новин