Новини

Українські фермери здобули міжнародну перемогу Farmers Weekly Awards 2022
Українські фермери здобули міжнародну перемогу Farmers Weekly Awards 2022
Опубліковано: 13 Жовтня 2022

Українські фермери здобули перемогу у номінації «Чемпіон року в сільському господарстві» британської нагороди в сільському господарстві Farmers Weekly Awards.

Спонсором конкурсу є Національний союз фермерів Англії та Уельсу (NFU). Цією нагородою відзначають працьовитих та інноваційних фермерів. Днями на офіційному сайті Farmers Weekly було оприлюднено переможців з різних номінації і зазначено, що “цьогоріч нагороду отримує не один фермер — а фермери цілої нації — фермери України”.

— Війна в Україні виявила багато країн, включно з нами, які не спромоглися серйозно перейняти роль з виробництва їжі та продовольчої безпеки. Зазвичай ця нагорода присуджується людині, яка досягла успіху, але цього року ми хотіли продемонструвати солідарність з усіма нашими друзями-фермерами в Україні, — зазначила президентка NFU Мінетт Баттерс у своєму зверненні.

Ілля Потапенко, фермер із Київщини, дав коментар організаторам конкурсу. Він розповів, як опинився в епіцентрі бойових дій на початку цього року, коли російські військові безперервно стріляли, знищуючи будівлі та залишаючи кожне поле, уражене ракетами чи осколками від ракет.

— Спочатку ти просто боїшся. А тоді твої думки повертаються до невідкладної роботи на землі. Ми живемо тут, ми родом звідсіля. Це наша робота. Це те, що ми робимо і що ми будемо робити, — сказав український фермер Ілля Потапенко.

Більше новин