Новини

Українські фермери отримають безоплатний доступ до супутникових даних зі своїх полів
Українські фермери отримають безоплатний доступ до супутникових даних зі своїх полів
Опубліковано: 30 Квітня 2024

Постачальник аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту з експертністю в точному землеробстві в Україні EOS Data Analytics (EOSDA) надає безоплатний доступ до своєї платформи EOSDA Crop Monitoring для українських фермерів та агробізнесів. Про це повідомила пресслужба компанії.

Доступ нададуть на площу до 500 гектарів на період 3 місяців з моменту активації. Для отримання безоплатного доступу слід зареєструватись. Заявки приймають впродовж 2024 року.

За словами керівниці відділу підтримки клієнтів в EOS Data Analytics Катерини Лазорко, якщо фермери та аграрії розуміють, що їм потрібно більше гектарів для моніторингу, вони можуть вказати цю інформацію у формі. Такі запити менеджери компанії оброблятимуть окремо.

Після отримання заявки, спеціалісти EOSDA нададуть зареєстрованим фермерам та господарствам доступ до усіх функцій платформи, надішлють інструкцію користувача та нададуть всі необхідні поради щодо користування платформою.

Додамо, що EOSDA Crop Monitoring — це платформа, інструментарій якої дозволяє слідкувати за станом посівів, чітко визначати етапи розвитку рослин та виділяти найдрібніші зміни. Обґрунтування та підтвердження інформації з поля супутниковими даними дають змогу фермерам ефективніше приймати рішення та запобігати небажаним проблемам з врожаєм.

Більше новин