Новини

Українські аграрії отримають через ВАР 4 тис. рукавів для зберігання збіжжя
Українські аграрії отримають через ВАР 4 тис. рукавів для зберігання збіжжя
Опубліковано: 08 Листопада 2022

ГС Всеукраїнська Аграрна Рада та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) підписали договір субгранту, відповідно до якого  понад 200 мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) України отримають послуги зі зберігання зерна.

Про це повідомила пресслужба ВАР.

Як зазначається, за умовами договору, АГРО передасть через ВАР 4 тис полімерних рукавів та 10 комплектів зернопакувальної техніки ( зернопакувальні машини та бункер-перевантажувачі), а ВАР надасть аграріям послуги зі зберігання.

«Ця ініціатива допоможе українським аграріям зберегти більше 800 тис. тонн зернових, втримати свій бізнес на плаву та забезпечити національну продовольчу безпеку в умовах війни», – підкреслюється у повідомленні.

Також уточнюється, що сервісні послуги у рамках ініціативи будуть платними для агровиробників, проте дозволять аграріям зберегти свій урожай і дочекатися можливості вигідно його продати. Послуги передбачають пакування і потім розвантажування зерна з рукавів, моніторинг зберігання, маркетингові послуги та пошук можливостей для формування спільних товарних партій.

Більше новин