Новини

Учасниками Нацплатформи продовольчої безпеки стали понад 4200 користувачів – Мінагрополітики
Учасниками Нацплатформи продовольчої безпеки стали понад 4200 користувачів – Мінагрополітики
Опубліковано: 03 Червня 2022

За понад 2 місяці роботи учасниками Національної платформи продовольчої безпеки стали вже більше 4200 користувачів – місцевих громад, військових адміністрацій, виробничих підприємств та логістичних компаній. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Зазначається, що на сьогоднішній день на платформі опубліковано більше 1,6 тисячі потреб у продуктах харчування та товарах першої необхідності. Третина усіх опублікованих потреб припадає на Миколаївську та Херсонську області.

Виробничі компанії також активно розміщують пропозиції щодо товарів, які є в наявності. Зараз таких пропозицій на платформі більше 1,4 тисяч. Найбільше пропозицій пропонують учасники з Полтавської, Київської, Рівненської, Хмельницької областей та міста Київ.

Учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Більше новин