Новини

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №9393 про оподаткування фермерського господарства
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №9393 про оподаткування фермерського господарства
Опубліковано: 27 Червня 2023

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону 9393, який повинен врегулювати оподаткування новоствореного фермерського господарства при переході прав користувача земельної ділянки від фізичної особи до створеного нею фермерського господарства. 

Про це повідомляє AgroPolit.com.

Повна назва документу «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання оподаткування новоствореного фермерського господарства у разі заміни землекористувача земельної ділянки».

Проект закону пропонує внести зміни до Податкового кодексу України і встановити, що у разі заміни користувача земельної ділянки шляхом переходу обов’язків до фермерського господарства з моменту його державної реєстрації мінімальне податкове зобов’язання нараховується такому фермерському господарству після державної реєстрації відповідного права користування ділянкою.

На думку авторів документу, його прийняття дозволить врегулювати оподаткування новоствореного фермерського господарства у разі переходу прав та обов’язків користувача земельної ділянки від аграрія до створеного нею фермерського господарства. Слід зазначити, що можливість реалізації громадянином права на створення фермерського господарства безпосередньо пов`язане з наданням йому земельних ділянок.

Більше новин