Новини

У чорноморських портах України продовжується зниження індикативних цін на пшеницю та ячмінь
У чорноморських портах України продовжується зниження індикативних цін на пшеницю та ячмінь
Опубліковано: 19 Липня 2022

За даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», минулого тижня в Україні спостерігалось подальше зниження індикативних експортних цін на пшеницю та фуражний ячмінь із поставкою з глибоководних портів попри погіршення балансу по пшениці в оновленому звіті USDA.

Ключові фактори тиску на цінову ситуацію лишалися незмінними. Варто зазначити, що учасники ринку висловлюють доволі стриманий оптимізм щодо повідомлення про досягнення в Стамбулі домовленостей про деблокаду трьох портів України. До того ж незрозумілим залишається, чи йде мова про постійне розблокування портів, чи лише про виведення заблокованих суден, тому цей фактор на мав суттєвого впливу на ціни.

Так, за підсумками минулого тижня індикативи пропозиції пшениці з протеїном 12,5%, 11,5% та фуражу з поставкою в липні-серпні з портів Чорного моря знизилися на 10-25 USD/т, до 355-370, 350-365 та 315-340 USD/т FOB.

Індикативні ціни пропозиції на фуражний ячмінь на тих самих умовах поставки досягли 315-330 USD/т FOB, що на 15-25 USD/т поступається показникам попереднього тижня.

Більше новин