Новини

Трейдери: ціни пригальмувалися, попит на пшеницю — стриманий
Трейдери: ціни пригальмувалися, попит на пшеницю — стриманий
Опубліковано: 21 Квітня 2022

Мінагрополітики почали видачу експортних ліцензій на пшеницю в об’ємі до 2 млн т. Загалом вже видано ліцензій на пшеницю близько 300 тис. т.

Про це пише SPIKE BROKERS у своєму каналі в Telegram.

Повідомляється, що станом на 20 квітня, в найменш завантаженому напрямку на базисі DAP-Констанца (Румунія) кукурудзу продавали в діапазоні €275-280 за т. В цьому напрямку досі зосереджено близько 3 тис. вагонів на кордоні. На польському напрямку завантажено на 12 тис. вагонів на разі та спостерігається менш ліквідна торгівлі.

Додається, що попит на травень в напрямку на базисі DAP-кордон залишається в діапазоні $245-255 за т. DAP-Рені за швидку доставку торгувався до 255$ DAP порт квітень в залежності від термінів поставки.

За словами трейдерів, попит на пшеницю досить стриманий. На базисі FOB-Констанца зернову торгували на рівні $390-400 за т. Паритет ціни пшениці на DAP-Констанца — +/-380$.

«Ціни українських млинів залишаються в діапазоні 7000-7500 тис. грн на базисі DAP-завод», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що соняшник упродовж 20 квітня торгувався на рівнях $850-880 за т на базисі СIF-Туреччина. В свою чергу попит на звичайний соняшник в Румунії залишався на рівнях $710-745 за т на базисі DAP.

«Більший попит мають поставки автомобілями самоскидами, що відображається в премії за простоту в розвантаженні. Премія за високоолеїновий соняшник зменшилась до 40$ за т», — кажуть трейдери.

Більше новин