Новини

Тарас Висоцький назвав виклики, які має побороти агросектор України перед вступом до ЄС
Тарас Висоцький назвав виклики, які має побороти агросектор України перед вступом до ЄС
Опубліковано: 20 Листопада 2023

Для України важливий досвід Євросоюзу щодо сталого розвитку аграрної галузі, особливо, в процесі адаптації законодавства до європейських правових норм в агросекторі, перед яким зараз стоїть багато викликів, пов’язаних з повномасштабною війною рф проти України. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.  

За словами першого заступника міністра, Україні треба зрозуміти, якими будуть шляхи розвитку агросектору в процесі євроінтеграції. Тарас Висоцький впевнений, що для українського аграрного сектору членство в Євросоюзі – це не лише багато можливостей, але і певні виклики.  

За підрахунками першого заступника міністра, близько 40% адаптаційних процедур українського законодавства до норм Євросоюзу стосуються агросектору. Представник Мінагро впевнений, що Україні необхідно вирішити низку питань, що існували до повномасштабної війни, розв’язаної рф. Серед них він назвав ґрунтову ерозію та викиди парникових газів.  

Тарас Висоцький зазначив, що до цих викликів додалися, на жаль, проблеми із забрудненням та розмінуванням сільськогосподарських земель. Він підкреслив, що попри труднощі українські аграрії подолають ці виклики.

Більше новин