Новини

Страйк на кордоні з Польщею: заблоковано 20 тисяч машин з обох боків
Страйк на кордоні з Польщею: заблоковано 20 тисяч машин з обох боків
Опубліковано: 10 Листопада 2023

Блокування кордону польськими протестувальниками порушує логістичні шляхи, що вже впливає як на економіку України, так і Європейського Союзу.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков під час бесіди з міністром інфраструктури Польщі Анджеєм Адамчиком.  

«Зараз заблокованими з обох сторін є понад 20 тисяч транспортних засобів. Зазнає збитків економіка не лише України чи Польщі, а й інших країн, які не можуть перевозити товари та порушують свої договірні зобов’язання», — цитує його слова пресслужба міністерства у Facebook. 

Кубраков підкреслив, що Україна з повагою ставиться до права на протест і готова до конструктивного діалогу для вирішення ситуації, про що неодноразово наголошується на всіх рівнях. 

«Ключове — жодні зміни чи скасування Угоди про лібералізацію не обговорюється», — сказав міністр

І додав, що Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури готове допомогти польським колегам вирішити ситуацію із блокування кордону, надати всі відповідні роз’яснення та провести зустрічі за потреби.

Більше новин