Новини

Шахраї намагались виманити в аграріїв гроші від імені Мінагрополітики
Шахраї намагались виманити в аграріїв гроші від імені Мінагрополітики
Опубліковано: 09 Вересня 2022

Стало відомо, що на адреси аграріїв надходять листи від імені відомства з фіктивної електронної пошти. У листах фермерів запрошують взяти участь у грантовій програмі Міністерства та Європейського інвестиційного банку. Пропонують заповнити анкету, а далі просять на шахрайські рахунки надсилати кошти, пояснюючи, що це така умова програми.

Про це повідомили в прес службі Міністерства аграрної політики України.

«Для участі в усіх державних програмах аграрії мають реєструватися лише через додаток «Дія» та Державний аграрний реєстр (ДАР). Жодних особистих листів Мінагрополітики з пропозицією взяти участь у тій чи іншій програмі нікому не надсилає», — повідомили в Мінагрополітики.

Зокрема, у відомстві нагадали, що офіційно наразі аграрії можуть подаватися на такі програми:

Проект урядової програми «єРобота» щодо розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства (подати заявку можна тут) та тепличного господарства (подати заявку тут).

З вичерпною інформацією щодо умов та правил подачі заявки для отримання гранту на сад можна ознайомитися  — тут; гранту на теплиці —  тут.

Також до 15 листопада 2022 року аграрії можуть подаватися в Державному аграрному реєстрі на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів. Покрокова інструкція з реєстрації та користування платформою ДАР — за посиланням: https://bit.ly/DAR_registry. 

Більше новин