Новини

Розширено перелік органів, що визначають розмір шкоди за використання землі
Розширено перелік органів, що визначають розмір шкоди за використання землі
Опубліковано: 28 Грудня 2022

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, псування земель, порушення режиму, нормативів і правил їх використання, затвердженої постановою КМУ №963 від 25 липня 2007 року.

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Відтепер виконавчі органи сільських, селищних, міських рад вправі визначати розмір шкоди, заподіяної внаслідок відповідних правопорушень у сфері використання та охорони земель у межах повноважень, визначених законом», — говориться у повідомленні.

У міністерстві нагадали, що відповідно до абзацу другого частини першої статті 188 Земельного кодексу України державний контроль за використанням та охороною земель в обсязі, визначеному законом, також здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських рад. Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад набувають установлених законом повноважень зі здійснення державного контролю за використанням та охороною земель у разі прийняття відповідною радою рішення про здійснення такого контролю.

Більше новин