Новини

Реєстрацію сільгосптехніки передадуть до нового відомства
Реєстрацію сільгосптехніки передадуть до нового відомства
Опубліковано: 01 Березня 2024

Держпродспоживслужба до кінця поточного року планує передати повноваження із реєстрації сільськогосподарської техніки до МВС України. Про це повідомив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Ткачук, передає Укрінформ.

«У серпні минулого року спеціальна міжвідомча робоча група розглянула та прийняла рішення, що функції реєстрації сільськогосподарської техніки не мають входити до компетенції нашого органу, тому мають бути передані до Міністерства внутрішніх справ. До кінця цього року ми плануємо передати ці не притаманні нам функції МВС», — пояснив Сергій Ткачук.

За його словами, для цього необхідно прийняти відповідний закон, проєкт якого вже розробляється спеціалістами служби та дотичних відомств.

«Сьогодні існує складна законодавча база стосовно реєстрації сільськогосподарської техніки, там дуже багато нормативів, наказів та підзаконних актів. Тож ми потребуємо суттєвих змін законодавчого поля. Ми плідно співпрацюємо з МВС, намагаємося створити нову процедуру реєстрації, яка буде врегульована одним законом. Наша мета — організувати облік усіх транспортних засобів в єдиному реєстрі та під «дахом» одного міністерства, що дозволить уникнути різних маніпуляцій у цій сфері», — додав голова Держпродспоживслужби.

Сергій Ткачук також наголосив, що протягом 2023 року Держпродспоживслужба розглянула та реалізувала понад 75 тис. звернень про реєстрацію сільськогосподарських транспортних засобів, а також видала необхідну кількість посвідчень трактористів.

Більше новин