Новини

Рада ухвалила нові правила бронювання військовозобов’язаних
Рада ухвалила нові правила бронювання військовозобов’язаних
Опубліковано: 07 Листопада 2022

Верховна Рада України прийняла законопроєкт № 7687, у якому визначені нові правила бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнного стану. 

Про це повідомляє АgroРolit.com.

Законопроєкт підтримали 290 народних депутатів України.

Згідно із документом, уряду надано повноваження на встановлення критеріїв та порядку, за якими здійснюється визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими.

Також цей закон дозволяє проводити бронювання без виконання мобілізаційних завдань для підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Законом розширено перелік підстав, за якими бронюються військовозобов’язані.

При цьому бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання.

Бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Більше новин