Новини

Важлива подія агрономічного ринку
Важлива подія агрономічного ринку
Опубліковано: 01 Грудня 2021

Представники Торгового Дому «Агрохім» взяли участь у 9-му щорічному агрохімічному форумі в Одесі  ODESA AGROCHEM FORUM  2021.

Щорічний майданчик для комунікацій агрохіміків, фахівців в області живлення рослин, вчених, наукових консультантів, власників бізнесу, топ-менеджерів аграрного і хімічного секторів, інвесторів, виробників, аналітиків та консультантів цього року зібрав близько 150 учасників.

Під час  ODESA AGROCHEM FORUM  2021 велися обговорення щодо виробництва та сировини, унікальних добрив в Україні, щодо джерел дешевого фосфору, проблем логістики та їхніх вирішень.

Учасники агрономічного форуму аналізували перспективні напрямки добрив у бізнесі, а також перспективи розвитку біопрепаратів (гумінові кислоти, сульфогумати, альтернативні види рідких добрив).

Розглядаючи реалії майбутнього, обговорили наслідки введення карбонового податку у ЄС для України та країн Східної Європи. Говорили про електронний Агро-бізнес, зокрема, про документообіг у процесах перевезення та про е-факторінг.

Більше новин