Новини

ПРООН підтримає аграрний сектор України
ПРООН підтримає аграрний сектор України
Опубліковано: 23 Серпня 2022

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні підписала меморандум про взаєморозуміння з Міністерством аграрної політики та продовольства України, щоб підтримати відновлення аграрного сектору від наслідків війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Співпраця передбачає розвиток та поширення цифрових інструментів, покращення доступу до зеленого фінансування для агровиробників України, і впровадження екологічних, соціальних і управлінських принципів (ESG).

Виконувачка обов’язків Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані підкреслила, що ця стратегічна співпраця з Мінагрополітики є тільки одним з прикладів зусиль ПРООН щодо посилення інклюзивного, рівноправного та розумного відновлення сільського господарства України.

«Вражає те, що навіть під час війни Міністерство прагне до постійного розвитку аграрного сектору завдяки співпраці з ПРООН, — сказала Фоуані. – Наше партнерство зробить можливим кращий доступ до зеленого фінансування, цифрових інструментів, низьковуглецевих технологій і вуглецевих ринків. Наші спільні зусилля сприятимуть зеленому відновленню України, водночас забезпечуючи роль сільського господарства в національно визначеному внеску України до Паризької угоди. І найважливіше, наше партнерство, допоможе Україні зберегти позиції одного з ключових постачальників сільськогосподарської продукції в усьому світі».

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, обидві сторони будуть шукати та впроваджувати кліматично розумні підходи, інструменти та технології для підтримки низьковуглецевих моделей розвитку сільського господарства.

Крім того, в угоді зроблено акцент на розвитку органічного сільського господарства та прагненні відповідати критеріям сталості відповідно до вимог Директиви Європейського Союзу про відновлювані джерела енергії (ЄС) 2018/2001 та Плану дій щодо виконання Угоди про асоціацію.

Більше новин