Новини

Програми USAID оголосила конкурс з оцінки розвитку земельного ринку
Програми USAID оголосила конкурс з оцінки розвитку земельного ринку
Опубліковано: 20 Грудня 2022

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) оголосила конкурс на одержання субгранту на проведення аналітичної оцінки розвитку земельного ринку та його впливу на продовольчу безпеку, залучення інвестицій в агросектор, відновлення громад і країни. 

Про це пише  Мінагрополітики.

Передбачається, що в результаті виконання субгранту будуть отримані дані і висновки про стан ринку земель та динаміку цін на землю як основний засіб виробництва в сільському господарстві, які використовуватимуться для оптимізації ринку земель, зокрема його другого етапу за участі юридичних осіб та з отриманням «довгих» кредитів, а також відображатимуть регіональні особливості та вплив війни на агросектор, продовольчу безпеку та відновлення економіки країни і громад. 

Цими даними та висновками зможуть скористатися продавці-покупці земель, інвестори, банківський сектор — для орієнтації в цінах на землю та тенденціях їх зміни, органи місцевого самоврядування — для формування планів продажу прав оренди та надходжень до бюджетів, органи державної влади — для прийняття законодавства. На основі такого аналізу будуть також підготовлені рекомендації щодо вдосконалення законодавства про ринок земель.

З умовами конкурсу та вимогами до заявників на отримання субгранту можна ознайомитись тут.

Більше новин