Новини

Правила бронювання працівників для агропідприємств зміняться
Правила бронювання працівників для агропідприємств зміняться
Опубліковано: 25 Квітня 2024

Міністерство аграрної політики та продовольства України внесло зміни до Критеріїв з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період. Відповідний наказ №931 від 22.03.2024 р. набирає чинності з дня його офіційного опублікування, станом на 22 квітня ще не був оприлюднений, пише ligazakon.net.

Так, новим критерієм для визначення підприємств, установ та організацій, які мають указане важливе значення, стане перебування у сфері управління Мінагрополітики або управління корпоративними правами держави у статутних капіталах, яке здійснює Мінагрополітики.

Також до числа підприємств, які можуть претендувати на статус важливого і відповідне бронювання своїх працівників, включать тих, хто здійснює діяльність із надання часткових гарантій за кредитними зобов’язаннями суб’єктів малого і середнього підприємництва, що провадять діяльність у галузі сільського господарства, основним видом діяльності (станом на 01 червня 2023 року) згідно КВЕД-2010, є КВЕД 64.99 «Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.».

Більше новин