Новини

Постраждалі від війни фермери зможуть отримати пшеницю та ячмінь від ООН
Постраждалі від війни фермери зможуть отримати пшеницю та ячмінь від ООН
Опубліковано: 07 Липня 2023

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) надає зернові постраждалим від війни фермерам України під час посівної кампанії. 

Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

Допомогу надають за підтримки урядів Норвегії та Японії. Щоб прийняти участь у програмі, фермер має до 20 липня у Державному аграрному реєстрі подати відповідну заявку.

Програму реалізують в дев’яти областях України, аграрії в яких найбільше постраждали від війни: Одеській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Чернігівській, Сумській.

У межах програми відібрані аграрії отримають по 2 т насіння озимих культур, яких має вистачити на засів 10 га землі. Заявники мають право обрати одну з озимих культур: ячмінь або пшеницю.

Учасниками програми можуть стати фізичні особи-підприємці, а також фізичні особи, які працюють у вищезазначених областях, а також володіють або орендують угіддя, площа яких складає 5 – 100 га.

“Будь ласка, зверніть увагу, що участь у цій програмі залежить від своєчасного фінансування з боку партнерів та доступності насіння від місцевих постачальників. Подання заявки за цією програмою не гарантує, що допомога буде надана,” – зазначили в Мінагро.

Більше новин