Новини

Попри війну, за експортними показниками 2022 рік був для України одним із кращих за останній час – Висоцький
Попри війну, за експортними показниками 2022 рік був для України одним із кращих за останній час – Висоцький
Опубліковано: 09 Січня 2023

Завдяки скоординованій діяльності українських аграріїв, трейдерів, міжнародних партнерів та роботі «зернового коридору» Україні вдалося за 2022 р. експортувати понад 50 млн тонн зернових і олійних культур та продуктів їх переробки.

Цей факт зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький в ефірі національного марафону «Єдині новини», пише АПК-Інформ.

За його словами, це «дуже хороший результат», враховуючи те, що майже увесь рік в Україні тривала війна. Однак, попри це, за експортними показниками 2022-ий був одним із кращих за останні роки.

При цьому, акцентував Т. Висоцький, в останні 4 місяці середньомісячний темп експорту української агропродукції фактично досяг довоєнних показників.

«Україна залишається одним із головних гравців на аграрному міжнародному ринку і однозначно стан виробництва та перспективи експорту сільгосппродукції з України впливають на міжнародні ціни. Наразі вони залишаються високими в тому числі й через продовження війни, тож перспективи до їх зниження поки що непомітні», – зазначив перший заступник міністра.

Більше новин