Новини

Погоджено рух 16 суден зерновим коридором
Погоджено рух 16 суден зерновим коридором
Опубліковано: 31 Жовтня 2022

Спільний координаційний центр у Стамбулі погодив рух в рамках зернової ініціативи 16 суден, які перебувають у водах Туреччини, повідомило представництво ООН у Спільному координаційному центрі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ЦТС.

Як відзначили в Секретаріаті ООН, російські представники проінформували про призупинення на невизначений час своєї участі у реалізації заходів зернової ініціативи, в тому числі в інспекціях суден. При цьому вони висловили готовність «до дистанційної співпраці» та продовження контактів з ООН і Туреччиною.

За таких обставин Секретаріат ООН продовжуватиме залучати представників Координаційного центру задля реалізації цілей зернової ініціативи та запропонував делегаціям Туреччини та ООН вже сьогодні, 31 жовтня, надати своїх представників для утворення 10 інспекційних груп для перевірки 40 суден. Про цей план було проінформовано делегацію рф.

Крім того, як відзначили в ООН, вже погоджено рух «зерновим коридором» 16 суден: 14 — на вихід, і 4 — на вхід в напрямку до українських портів. Секретаріат ООН також проінформував про цей крок російських представників в Спільному координаційному центрі згідно встановлених процедур.

Більше новин