Новини

Податкові накладні знову очолили рейтинг скарг до бізнес-омбудсмен
Податкові накладні знову очолили рейтинг скарг до бізнес-омбудсмен
Опубліковано: 21 Листопада 2022

Рада бізнес-омбудсмена (РБО) у третьому кварталі 2022 р. отримала 308 звернень бізнесу та завершила розслідування 146 справ.

Про це йдеться у повідомленні ради у Facebook.

«Від середини літа 2022 р. установа спостерігала зміни в тенденціях скарг підприємців. Реєстрація податкових накладних, включення до переліку ризикових платників та невиконання судових рішень знову очолили рейтинг зверенень — 68%. Недобросовісна поведінка, зокрема бездіяльність та процесуальні зловживання з боку правоохоронних органів — 4%. Зміни до законодавства — 2%», — уточнили у РБО.

Також зазначили, що відновили регулярні засідання Експертних груп з Державною податковою службою та Офісом генерального прокурора, аби зреагувати на зростаючу кількість звернень із податкової та правоохоронної тематики.

Попри те, що зміни до законодавства склали лише 2% скарг до установи у звітному кварталі, рада привертає особливу увагу стейкхолдерів до триваючих розслідувань у цих справах.

Водночас на дев’ятий місяць війни рада нагадує про відсутність офіційно визначеного переліку територій, де ведуться (велися) бойові дії, та територій, тимчасово окупованих збройними формуваннями рф. Платники з таких територій, зокрема деокупованих областей, не можуть скористатися податковими пільгами.

Більше новин