Новини

Після звернення аграріїв Мінфін опрацює можливість відміни єдиного податку 4 групи на окупованих територіях
Після звернення аграріїв Мінфін опрацює можливість відміни єдиного податку 4 групи на окупованих територіях
Опубліковано: 24 Серпня 2022

Єдиний податок 4 групи відмінять на окупованих територіях. Про це повідомили у Мінфіні після звернення ГС “Всеукраїнська Аграна Рада”. 

Про це повідомляє пресслужба асоціації.

Міністерство фінансів повідомило, що пропозиція ВАР щодо відміни єдиного податку 4 групи для окупованих територій буде опрацьована при підготовці чергових змін до податкового законодавства. Відповідний лист з повідомленням від Міністерства фінансів було отримано Всеукраїнською Аграрною Радою 23 серпня. 

«Міністерство фінансів України розглянуло спільний лист Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації виробників молока та Асоціації «Свинарі України» від 21.07.2022 № 427 щодо необхідності внесення змін до підпункту 69.14 пункту 69 підрозділу 10 Перехідних положень Податкового кодексу України, якими було б звільнено від сплати єдиного податку платників податку четвертої групи за земельні ділянки (земельні частки (паї), що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, і повідомляє, що зазначена пропозиція буде опрацьована при підготовці чергових змін до податкового законодавства», – зазначається в офіційному листі від Міністерства фінансів.

«Правки від експертів ВАР будуть внесені до  податкового законопроєкту, який наразі розробляється у податковому комітеті ВРУ», – коментує радник ВАР з питань взаємодії з органами державної влади Дмитро Кохан.

Більше новин