Новини

Під час обстрілу Миколаєва загинув Олексій Вадатурський
Під час обстрілу Миколаєва загинув Олексій Вадатурський
Опубліковано: 01 Серпня 2022

Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська.

Про це в своєму Телеграм-каналі проінформував голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

«Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону неоцінений. Так багато зроблено – так багато можна було б зробити…»,— написав Віталій Кім.

Разом з усією українською спільнотою співчуваємо рідним та близьким. 

Олексію Вадатурському було 74 роки. Це людина, котра свій статок і положення заробляла важкою працею. Але керівником він ніколи не хотів бути — все сталося волею долі. Як говорив сам Вадатурський, щоб досягти успіху, потрібно, з одного боку, вдень і вночі працювати, тим більше в агросекторі, а з іншого — бути чесним по відношенню до себе та людей. А ще важливо спиратися на життєвий принцип: немає помилок — є перепони, з якими треба впоратися. 

Заслуги успішного підприємця перед Україною, зокрема його внесок у розвиток аграрної галузі, відзначені численними нагородами та преміями. У 2007 р. Олексію Опанасовичу було присвоєне звання Героя України. Роком раніше він отримав звання «Людина року» у номінації «Аграрій року», а у 2008 р. Указом Президента України він був удостоєний Державної премії України за архітектуру перевантажувального терміналу компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві. 

За обсягом річкових перевезень аграрних вантажів компанії «НІБУЛОН» просто немає рівних в Україні. З 2009 р. холдинг реалізує масштабну інвестиційну програму, в рамках якої будує власний річковий флот та перевантажувальні термінали. Наприклад, у липні 2020 р. «НІБУЛОН» перевіз рекордний обсяг вантажів — 453 тис. т. За даними українського Forbes, у 2021 році «НІБУЛОН» став третьою аграрною компанією України з виручки.

Сам Вадатурський займав у списку найбагатших українців 24-те місце зі статками $430 млн.

Більше новин