Новини

Пальне на АЗС може подорожчати до 75-80 грн/л — прогноз
Пальне на АЗС може подорожчати до 75-80 грн/л — прогноз
Опубліковано: 23 Травня 2024

Кабінет міністрів пропонує підвищити акциз на пальне в Україні. Зростання ставок відбуватиметься у декілька етапів, за рекомендацією Європейського Союзу щодо наближення законодавства України до законодавства ЄС в частині акцизного податку.

Це своєю чергою призведе до значного подорожчання пального на українських АЗС. Таку думку висловив засновник групи компанії «Прайм» Дмитро Льоушкін

На думку експерта, коли Україна цілком виконає рекомендацію ЄС, вартість пального на АЗС може зрости до 75-80 гривень за літр. 

«Якщо так краще розуміти, то пальне коштуватиме, як в Європі, коли ця директива буде вся виконана. Ціна на бензин, дизель складатиме десь 1,6–1,8 долара. У нас ми вийдемо десь на 75-80 грн/л», — прогнозує Дмитро Льоушкін.

Нагадаємо, раніше Дмитро Льоушкін прогнозував, що через новий мобілізаційний закон Україну може очікувати паливний колапс.

До слова, станом на 22 травня середня ціна на дизельне пальне становить 52,85 грн/л. Як і прогнозували експерти з 13 травня вартість пального почала падати, за тиждень зниження в середньому склало 0,40 грн/л.

Більше новин